Blog

Kontenery usługowe – jak je wykorzystać?

Kontenery niegdyś kojarzyły się tylko z transportem, obecnie jednak ich wykorzystanie jest dużo szersze. Z każdym rokiem wykorzystywane są w kolejnych sektorach gospodarki ze względu na rozliczne możliwości ich adaptacji, np. jako obiekty handlowe lub gastronomiczne. Nowoczesne kontenery usługowe są bezpieczne, doskonale wyposażone, a do tego mobilne i ekonomiczne w...

Zobacz więcej

Czy budynki kontenerowe to obiekty energooszczędne?

Budynki kontenerowe z biegiem lat znajdują coraz szersze zastosowanie.

Zobacz więcej

Zastosowanie i cechy kontenerów sanitarnych

Niezależnie od tego, czy jesteś organizatorem eventów plenerowych, deweloperem czy osobą, która buduje dla siebie dom i zatrudnia ekipę specjalistów – masz obowiązek zapewnienia pracownikom lub uczestnikom imprez plenerowych właściwych warunków, które pozwolą na normalne funkcjonowanie w czasie przebywania w takich miejscach. Mowa tu przede wszystkim o zapleczu sanitarnym –...

Zobacz więcej

Jakie elementy wpływają na estetykę i bezpieczeństwo budynków kontenerowych?

W ostatnich latach na popularności zyskują budynki kontenerowe. Są coraz częściej wykorzystywane do tworzenia biur, przestrzeni sanitarnych, wojskowych, a nawet mieszkalnych.

Zobacz więcej

Restauracja w kontenerze czyli nietypowe oblicza gastronomii

Każdego roku otwiera się coraz więcej lokali gastronomicznych. Restauratorzy decydują się na oferowanie Polakom jedzenia inspirowanego kuchniami z całego świata.

Zobacz więcej

Przyszłość i perspektywy budownictwa kontenerowego

Duża część Polaków zauważyła zapewne, że budynki kontenerowe nie są już czymś nowym w naszym kraju. Tego typu konstrukcje coraz częściej można spotkać zarówno w wielkich miastach, jak i mniejszych, spokojnych miejscowościach.

Zobacz więcej