Dlaczego My

Nowy wymiar systemów modułowych

Poszukujesz optymalnych rozwiązań systemów kontenerowych?

Oferujemy przestrzenie modułowe, zapewniające funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo. Dostarczamy rozwiązania systemowe stosowane przez renomowane wypożyczalnie na terenie całej Europy.

Działalność Modular

Nasze inicjatywy

Modułowe osiedle w Irlandii

77 nowoczesnych domów modułowych zbudowanych na powierzchni 4 ha to nasz kolejny projekt - tym razem w Mullingar w Irlandii. Domki wyposażone są w technologię fotowoltaiczną obniżającą koszty zużycia energii i zapewniają komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom na długie lata. Zadbaliśmy też o wysoki standard wykończenia wnętrz i dostosowanie części mieszkań do osób z niepełnosprawnością.

Największe modułowe miasteczko na Ukrainie

Nowoczesne miasteczko na imponującej przestrzeni 2,5 ha zostało stworzone wyłącznie z modułowych systemów kontenerowych. 40 domków parterowych i piętrowych zapewnia 240 przytulnych, wysoce funkcjonalnych mieszkań o łącznej powierzchni 6.768 m2. To największa taka inwestycja budownictwa modułowego dla sektora prywatnego na Ukrainie.

Modular System oficjalnym partnerem Machineseeker EHF Champions League!

Modular System jako pierwsza polska firma została oficjalnym partnerem Ligi Mistrzów mężczyzn w piłce ręcznej. To historyczny i zarazem spektakularny moment w działalności sponsoringu sportowego na polskim rynku. Współpraca z Europejską Federacją Piłki Ręcznej to również projekt biznesowy, który stanowi skuteczną platformę do wzrostu rozpoznawalności marki Modular System w Europie.

Pracownicze Miasteczko na Olefinach III w Płocku

Największa od 2 dekad inwestycja petrochemiczna w Europie wymagała stworzenia funkcjonalnej infrastruktury dla pracowników. Miasteczko zostało zbudowane w ciągu 5 miesięcy z 2 500 sztuk kontenerów, o łącznej powierzchni 37 000 m2, tworząc nowoczesne przestrzenie mieszkalne, administracyjne, sanitarne i techniczne. Cały kompleks składa się z 14 budynków dla 6 000 osób oraz 4 kantyn, które mogą obsłużyć jednocześnie 2 000 pracowników. Sukces tego ogromnego projektu przemysłowego dowodzi po raz kolejny, że systemy modułowe są przyszłością budownictwa.

Rozwiń więcej

Modułowe szkoły przyszłości

Tworzymy nowoczesne przestrzenie szkolne wraz z firmą Entelo. My troszczymy się o bezpieczne i funkcjonalne pomieszczenia modułowe dla placówek edukacyjnych, a firma Entelo dba o kompleksowe wyposażenie ich wnętrz. Dzięki naszej współpracy modułowe szkoły przyszłości zapewniają dzieciom środowisko w pełni dostosowane do ich wyjątkowych potrzeb.

Przestrzenie modułowe na Ukrainie

Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy nowoczesne przestrzenie modułowe dla mieszkańców Ukrainy - w pełni wyposażone i umeblowane mieszkania w standardzie pod klucz. Zastosowane rozwiązania technologiczne umożliwiły nam zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa i komfortu ich użytkownikom.

Strefa Modular Fun Zone

Wspólnie z naszym Partnerem Strefa Enduro stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, w której każdy poczuje pozytywną energię. Zróżnicowany poziom tras dostarcza adrenaliny i dobrej zabawy niezależnie od umiejętności i doświadczenia jazdy motocyklem w trudnym terenie.

Rozwiązania dla wojska

Jak zaplanować dedykowaną przestrzeń spełniającą oczekiwania, którą w przyszłości będzie można dopasować do zmieniającej się rzeczywistości? Oferujemy, funkcjonalne rozwiązania, które zrealizujemy w krótkim czasie. Dostarczone przez nas systemy modułowe mogą być modyfikowane i rozbudowywane w zależności od potrzeb. Mobilność naszych produktów pozwala na ich użytkowanie w dowolnym miejscu i czasie

Rozwiń więcej

Open'er 2021

Zabieramy Was do wspaniałego miejsca, które przez ponad 5 tygodni tworzyło wyjątkową strefę zabawy, relaksu, odpoczynku oraz spotkań - Open`er Park 2021! Zrealizowaliśmy pomysł jednego z naszych klientów dostarczając komfortowe i funkcjonalne przestrzenie oparte o nasze systemy modułowe. Beach bar na środku plaży? Oczywiście, z naszymi rozwiązaniami to możliwe!

Mobilne punkty szczepień

Sytuacje nadzwyczajne i krytyczne wymagają szybkiej reakcji oraz dopasowanych rozwiązań. Projektujemy i dostarczamy mobilne przestrzenie, z których można korzystać w dowolnym miejscu i czasie, w zależności od potrzeb i aktualnej sytuacji.

Szpitale tymczasowe

W niespełna sześć tygodni dostarczyliśmy gotowe dwa sety szpitalne w Płocku i Ostrołęce, w których znalazły się moduły łóżkowe, OIOM-owe, sanitarne i administracyjne. Następnie z 83 naszych modułów powstał szpital tymczasowy przy WIM w Warszawie ze strefą dekontaminacji.

Wsparcie rozwoju AFN

Dyscyplina sportu jaką są walki w formule MMA, zyskuje coraz większą popularność. Jesteśmy sponsorem strategicznym federacji Armia Fight Night, organizującej spotkania z udziałem zawodowych żołnierzy Wojska Polskiego.

Rozwiń więcej

Współpraca z SPR Wisła Płock

Od lat wspieramy rozwój piłki ręcznej w Płocku. Nasza marka towarzyszy zawodnikom Wisły Płock nie tylko na rynku lokalnym, ale przede wszystkim na parkietach europejskich, występując w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Dlaczego warto nam zaufać

Na każdym etapie współpracy kierujemy się odpowiedzialnością. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie. Zaufali nam klienci z Polski, Europy oraz Stanów Zjednoczonych, z którymi budujemy długotrwałe relacje.

Mobilność

Mobilność rozwiązań pozwalająca dopasować się do aktualnej sytuacji oraz potrzeb

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność na każdym etapie realizacji i współpracy

Doświadczenie

Doświadczenie i wiedza, która zapewnia najwyższą jakość

Unikalność

Unikalność w projektowaniu i kreowaniu przyszłości przestrzeni modułowych

Ludzie

Ludzie stanowią największą wartość firmy oraz fundament w budowaniu relacji

Ambicja

Ambicja w stawianiu celów oraz dążeniu do ich realizacji

Rozwój

Rozwój dzięki poszukiwaniu nowych możliwości i szans rynkowych

Wartości Modular System

Nasz zasięg

Nasza przestrzeń
nie zna granic

Rośnie grono partnerów, którzy doceniają nasze systemy modułowe. Szeroki wachlarz rozwiązań, które oferujemy, znajduje zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki w Europie oraz Stanach Zjednoczonych.