Blog

Modular System zwiększa zaangażowanie w ramach nowej umowy z SPR Wisła Płock

Nowoczesny biznes wymaga zrównoważonego rozwoju, również w zakresie społecznej odpowiedzialności. Wspieranie lokalnego klubu z tak bogatą w sukcesy historią, jest jednym z głównych kierunków rozwoju i budowania wartości marki Modular System na rynku polskim oraz europejskim. Otwieramy trzeci sezon współpracy, w którym zawodnicy SPR Wisła Płock wybiegną w koszulkach z...

Zobacz więcej

Jakie elementy wpływają na estetykę i bezpieczeństwo budynków kontenerowych?

W ostatnich latach na popularności zyskują budynki kontenerowe. Są coraz częściej wykorzystywane do tworzenia biur, przestrzeni sanitarnych, wojskowych, a nawet mieszkalnych.

Zobacz więcej

Restauracja w kontenerze czyli nietypowe oblicza gastronomii

Każdego roku otwiera się coraz więcej lokali gastronomicznych. Restauratorzy decydują się na oferowanie Polakom jedzenia inspirowanego kuchniami z całego świata.

Zobacz więcej

Jesteśmy obecni na Pol`and`Rock Festival 2021

W tym roku wystartował Pol`and`Rock Festival, który nazywany jest również „najpiękniejszym festiwalem świata”. W imprezie, która odbywa się na lotnisku w Makowicach bierze udział ponad 9 tyś. uczestników. Nie mogło zabraknąć również nas oraz naszych nowoczesnych i funkcjonalnych systemów modułowych. Za pośrednictwem naszego klienta, firmy WCTRON Sp. z o.o., która...

Zobacz więcej

Przyszłość i perspektywy budownictwa kontenerowego

Duża część Polaków zauważyła zapewne, że budynki kontenerowe nie są już czymś nowym w naszym kraju. Tego typu konstrukcje coraz częściej można spotkać zarówno w wielkich miastach, jak i mniejszych, spokojnych miejscowościach.

Zobacz więcej

Budynki kontenerowe jako obiekty sezonowe

Budowanie obiektów sezonowych wbrew pozorom jest trudnym zadaniem. Z jednej strony mają być one użytkowane tylko przez pewien czas, więc inwestor nie chce wydawać na nie zbyt wielu pieniędzy, a z drugiej – w okresie użytkowania zazwyczaj muszą być w pełni funkcjonalne.

Zobacz więcej