Konserwator / Pracownik utrzymania ruchu

Oferta pracy

Modular System Sp. z o.o. z siedzibą w Ogorzelicach, ul. Bielska 19, 09-412 Ogorzelice, koncentrująca swoją działalność na produkcji wielofunkcyjnych segmentów kontenerowych wolnostojących lub przeznaczonych do zestawiania większych obiektów dla różnych zastosowań, zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych
  • organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn
  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu
  • analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków
  • podejmowanie odpowiednich kroków mających na celu utrzymanie ruchu
  • zapewnienie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn
  • współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań
Wymagania:
  • znajomość branży napraw maszyn, urządzeń i narzędzi elektrycznych i pneumatycznych
  • uprawnienia elektryczne SE do 1 kV
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • terminowość wykonywanych zadań
  • sumienność i motywacja do pracy
  • odpowiedzialność
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wysoki standard pracy w dobrze wyszkolonym zespole
  • praca w Ogorzelicach gm. Stara Biała
Ważne informacje

Dodatkowych informacji dotyczących zatrudnienia udzielimy telefonicznie:

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli:

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyślij formularz

Lubisz wyzwania i ambitne projekty?
Daj się poznać, wypełnij formularz i załącz CV.

    Dodaj CV Nie wybrano pliku