Hydraulik

Oferta pracy

Modular System jest jednym z największych w Europie producentów kontenerów użytkowych oraz systemów modułowych. Powstają z nich między innymi biura, domy, hotele czy szpitale. Zalety naszych rozwiązań znajdują uznanie wśród licznego grona klientów w Polsce, na rynkach europejskich oraz w Stanach Zjednoczonych. Z nami rozwiniesz skrzydła swojej kariery i zyskasz nowe możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Hydraulik

Zakres obowiązków
  • montaż instalacji wodno – kanalizacyjnych
  • kontrola i dbałość o jakość wykonywanych prac oraz stanowisko pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • terminowość wykonywanych zadań,
  • sumienność i motywacja do pracy,
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • wysoki standard pracy w dobrze wyszkolonym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca w Ogorzelicach gm. Stara Biała
Ważne informacje

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli:

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyślij formularz

Lubisz wyzwania i ambitne projekty?
Daj się poznać, wypełnij formularz i załącz CV.

    Dodaj CV Nie wybrano pliku

    Format: pdf
    Rozmiar: max. 2 MB